Targi Wod-Kan 2017 – Jubileusz 30-lecia

Targi Wod-Kan 2017 – Jubileusz 30-lecia

W dniach 16-18.05.2017 odbyły się XXV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji – WOD KAN w Bydgoszczy.

Głównym celem uczestnictwa w tegorocznych Targach WOD-KAN było zwiększenie identyfikacji firmy Corol, oraz umocnienie jej pozytywnego wizerunku w świadomości klientów. Udział w targach dostarczył pracownikom spółki COROL informacji na temat przyszłych i planowanych przedsięwzięć, z którymi można wiązać nadzieję na podjęcie współpracy oraz działań planowanych przez innych wystawców. Były one doskonałą okazją do przeprowadzenia analizy rynku w branży.

Targi stały się też doskonałą okazją do świętowania i nagłośnienia wśród stałych oraz potencjalnych klientów 30-lecia COROL Sp. z o.o., które obchodzone będzie w październiku tego roku.

Na ręce Prezesa Zarządu Spółki COROL składane były liczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów. Organizatorzy targów, na uroczystej Gali zorganizowanej w Filharmonii Bydgoskiej przekazali na ręce gościa honorowego p. Pawła Urbańskiego pamiątkowy dyplom z gratulacjami oraz życzeniami z okazji Jubileuszu.