Aktualności

Od początku roku 2014 firma COROL została wyłącznym przedstawicielem producenta zaworów oddechowych, przerywaczy próżni, przerywaczy płomienia firmy GROTH Corporation należącej do koncernu Continental Disc Company.
W naszej ofercie znajdują się również płytki i głowice zabezpieczające.
Cały program produkcji dostępny jest na stronie :

czytaj więcej
DIAMENTY FORBESA 2014 – potwierdzenie wiarygodności wśród partnerów biznesowych.
DIAMENTY FORBESA 2014 – potwierdzenie wiarygodności wśród partnerów biznesowych.

COROL w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa 2014 – przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.Ranking podzielony jest na województwa, a w ramach każdego województwa na trzy kategorie według poziomu przychodów uzyskanych w 2012 r. 5-50 mln zł, 50-250 mln zł i powyżej 250 mln zł.

W województwie wielkopolskim 269 firm zyskało status Diamenty Forbesa, lista została opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku.

Spółka COROL zajęła 142. miejsce w województwie w kategorii 5-50 mln PLN.
W roku 2012 osiągnęliśmy przychód 21, 4 mln PLN, a przeciętny wzrost wartości 2010-2012 wyliczono na 19,99%.

Regionalne ogłaszanie wyników rankingu – spotkanie szefów i właścicieli firm w formie uroczystej kolacji odbędzie się w Poznaniu 29. maja 2014 r.

Więcej informacji o rankingu:

http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2014-laureaci-wojewodztwo-wielkopolskie,artykuly,170474,1,2.html

czytaj więcej

O firmie

Spółka COROL od ponad 20 lat zajmuje się w profesjonalny sposób doradztwem technicznym produkcją, sprzedażą, serwisem i utrzymaniem w ruchu urządzeń technicznych oraz armatury. Oferowane przez nas urządzenia stosowane są w systemach kanalizacji ciśnieniowej, w instalacjach przemysłowych, parowych, wodnych i chemicznych, instalacjach dystrybucji wody i gazu, w oczyszczalniach ścieków oraz utylizacji odpadów.
czytaj więcej